Newsletter

24.02.2023

Certyfikat Firma Godna Zaufania dla Agencji Reklamowej TOP.

Drukarnia Cyfrowa TOP uzyskała pozytywny wyniku w internetowym badaniu satysfakcji klientów i otrzymała Certyfikat "Firma Godna Zaufania".

Certyfikat ten przyznawany jest przedsiębiorcom cechującym się nienaganną opinią wśród klientów i kontrahentów. Firma, która otrzymuje Certyfikat zobowiązana jest m.in. do: etycznego postępowania względem swoich kontrahentów, partnerów biznesowych i pracowników, uczciwego współzawodnictwa z konkurentami, dbania o środowisko naturalne poprzez działania proekologiczne, poszanowania godności każdego człowieka, niedyskryminacji grup oraz osób.

 

 

01.06.2022

Inwestycje w Drukarni Cyfrowej TOP - nowy ploter iECHO w parku maszynowym.

Drukarnia Cyfrowa Top z Włocławka działająca na rynku już prawie 30 lat, nieprzerwanie i konsekwentnie stawia na rozwój firmy! Zadowolenie Klientów, które jest wyznacznikiem sukcesu firmy i efektem obsługi produkcyjnej oraz kreatywno-projektowej, w praktycznie wszystkich dziedzinach druku - przekłada się na stałą współpracę z Klientami.

Drukarnia w zeszłym roku zmieniła swoje lokum na większe i posiada jeden z najbardziej rozbudowanych parków maszynowych w Polsce, z nowoczesną, automatyczną linią klejenia kalendarzy trójdzielnych i pełnym zapleczem introligatorskim, które umożliwia oprawę publikacji we wszystkich wariantach (oprawa zeszytowa, klejona miękka i twarda).

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż w zeszłym roku drukarnia Top została laureatem plebiscytu Orły Poligrafii 2021, wyłaniającego najlepsze firmy, będące w swojej branży liderami, które stawiają na nieustanny rozwój, podnoszenie kwalifikacji i poszerzanie swojego portfolio.

Właściciel drukarni, Paweł Łuczak nie kryje dumy – To dla nas bardzo wyjątkowa nagroda, ponieważ najważniejsze są tutaj głosy Klientów, rekomendujących kandydatów w internecie. Taką nagrodą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy, które zapewniają najwyższą jakość usług i otwartą postawę do potrzeb właśnie swoich Klientów.

Właśnie z zamysłem poszerzania swoich możliwości produkcyjnych, Agencja Top kolejny raz obdarzyła zaufaniem firmę Akonda, która dokonała w drukarni instalacji już swojej trzeciej maszyny i jest to ploter tnąco-bigujący iEcho PK 0705.

- O zakupie plotera myśleliśmy już od jakiegoś czasu pod kątem produkcji naklejek, ale nie ukrywam, że kalendarz, który dostaliśmy w zeszłym roku od Akondy, z główką wyciętą w nieregularnym kształcie, również bardzo nas zainspirował. Przecież robimy kalendarze trójdzielne na potęgę, ale dotychczas zawsze w kształtach standardowych. – tłumaczy Paweł Łuczak. – Rozwój i poszerzanie kompetencji jest nieustannie wpisane w filozofię naszej firmy, stworzyliśmy sklep internetowy! Czy mogliśmy więc przejść obojętnie koło możliwości produkowania czegoś niestandardowego, w kształcie wymyślonym przez Klienta?

Faktycznie, ploter tnąco-bigujący iEcho doskonale radzi sobie nie tylko z wycinaniem naklejek, ale wielu innych materiałów, nadając im praktycznie dowolny kształt. Oprócz papieru czy kartonu, ploter doskonale radzi sobie z takimi materiałami, jak tektura lita, folie magnetyczne, spienione PCV czy pianki PE. Wykonanie wysokiej jakości produktu, magnesów, naklejek, pudełek czy kalendarzy trójdzielnych z główkami w kształcie innym niż prostokąt, jest z ploterem iEcho możliwe do zrealizowania w krótkim czasie i na ograniczonej przestrzeni.

- Pomysł produkowania opakowań też powstał, ponieważ słuchamy potrzeb naszych Klientów. To oni są siłą napędową programu Orły Poligrafii i jury jedynym w swoim rodzaju. – nie kryje swojej satysfakcji Paweł Łuczak. – A my teraz dzięki oprogramowaniu do plotera iEcho będziemy mogli realizować pudełka dopasowane do ich potrzeb (wybrane ze 169 szablonów zgodnych z FEFCO/ECMA). Na naszym rynku lokalnym nie ma takiego urządzenia!

Wszystkie plotery serii PK to automatyczne plotery tnąco-bigujące przeznaczone dla branży graficznej, reklamowej i opakowaniowej, z założeniem realizowania niskich i średnich nakładów w sposób wygodny i efektywny. Ploter tnąco-bigujący iEcho PK w obrębie jednej maszyny umożliwia cięcie, nacinanie, bigowanie, perforacje i znakowanie. Wyposażone w automatyczny podajnik arkuszy, posiada również kamerę CCD wbudowaną do dokładnego pozycjonowania obrazu na papierze.

Mariusz Bogucki, kierownik działu handlowego Akondy zwraca uwagę na możliwości oprogramowania dostarczonego wraz z ploterem iEcho PK, które może automatycznie dopasować dane dla wycinania, bigowania, perforacji i innych procesów bez ręcznego ustawiania! – Kompatybilność z CDR, AI, Artios Cad, dxf czy pdf i łatwa obsługa to dla użytkowników plotera iEcho ogromne zalety. Do tego dochodzi 6 różnych metod ustawiania znaczników cięcia, automatyczne łączenie segmentów w pliku z siatką, aby zwiększyć wydajność, automatyczne diagnozowanie błędów przez zdalny dostęp do parametrów urządzenia czy zawsze automatyczne aktualizacje oprogramowania do najnowszej dostępnej wersji.

Sam ploter tnąco-bigujący iEcho zajmuje niewiele miejsca, zintegrowana konstrukcja maszyny posiada wspawaną ramę maszyny, która zapewnia stabilność w estetycznej obudowie. Obrabiany materiał jest pozycjonowany na pasie filcowym, a wycięte użytki automatycznie spadają na stół odbiorczy. Karton czy papier po obróbce można łatwo zaginać, dzięki pneumatycznemu systemowi bigowania z naciskiem 4kg, gdzie maksymalna gramatura bigowanego materiału to nawet 400g/m2. Ploter PK posiada dwa uchwyty na nóż (wleczony), ustawialne z różnymi dociskami i głębokościami do łatwej zmiany pomiędzy materiałami.

Trzy lata temu Akonda zainstalowała w drukarni dwie inne, duże maszyny – CAL-one 1000 do produkcji kalendarzy trójdzielnych i kompaktowy kombajn introligatorski SCC, urządzenie, na którym można zrealizować znaczną część zadań introligatorskich w swojej drukarni, pełniące funkcję gilotyny i bigówki jednocześnie.

- Obsługa na poziomie sprzedaży, serwisu i opieki pogwarancyjnej jest zawsze w Akondzie na najwyższym poziomie, dlatego zakup kolejnej maszyny był naturalną konsekwencją i czymś oczywistym. Każde z zakupionych urządzeń powinno być niezbędnym wyposażeniem parku maszynowego! - podsumowuje Paweł Łuczak.

Źródło: AKONDA S.C.

www.akonda.pl

 

18.01.2022

Agencja Reklamowa TOP laureatem plebiscytu Orły Poligrafii 2021

Orły Poligrafii to wyjątkowa nagroda, którą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług. Tutaj najważniejsze są głosy Klientów, którzy rekomendują uczestników w Internecie. To oni są siłą napędową tego programu i jedynym w swoim rodzaju jury, który ocenia konkretną firmę.

Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie Klienta.

Dziękujemy za uznanie naszych dotychczasowych Klientów i zapraszamy do współpracy!

 

                    

 

12.01.2021

20.08.2020

Drukarnia Cyfrowa TOP została zaproszona do współpracy jako jeden ze sponsorów największej imprezy lekkoatletycznej w Polsce.

Zapraszamy na 96. PZLA Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Włocławek 2020, które odbędą się w dniach 18-30 sierpnia na stadionie OSiR, ul. Leśna 53A we Włocławku.

 

 

 

24.10.2019

Ruszył nasz sklep internetowy, gdzie możecie dokonywać zakupów bez wychodzenia z domu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl